Opatrunek w sprayu Akutol opatrunek w sprayu na rany elastyczny plaster w aerozolu 60ml 15szt
w tym 8%VAT
1 sztuka: 20.25 zł brutto

Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Gruszka medyczna z miękką końcówką nr 11 to duży aspirator do nosa i uszu przeznaczony dla starszych dzieci oraz dorosłych. Elastyczna, zaokrąglona końcówka zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i pomaga skutecznie usuwać wydzielinę kataralną, wodę oraz nadmiar woskowiny bez podrażniania błon śluzowych. Produkt wielokrotnego użytku sprawdzi się podczas codziennej higieny nosa i uszu oraz wspomagania leczenia infekcji górnych dróg oddechowych.
| Typ | gruszka z miękkim końcem |
| Rozmiar | 11 |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Sterylność | niesterylny |
| Przeznaczenie | dorośli |
| Końcówka | miękka |
| Pojemność | 230ml |
| Średnica | 84mm |
| Wysokosć | 150mm |
KEJ to polski producent wyrobów medycznych i akcesoriów do codziennej higieny oraz pielęgnacji. W ofercie marki znajdują się przede wszystkim gruszki do nosa dla niemowląt i dzieci oraz gruszki medyczne do lewatywy i higieny intymnej dostępne w różnych rozmiarach – od modeli dla noworodków po warianty dla osób dorosłych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków