ORO-MED Waga analityczna elektroniczna BAMBUSOWA ORO SCALE BAMBOO ORO-MED Waga analityczna elektroniczna BAMBUSOWA ORO SCALE BAMBOO
Producent: OROMED
Cena: 129,38 zł 138,00 zł (netto: 105,19 zł 112,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ORO-MED Waga analityczna elektroniczna ORO SCALE BLUETOOTH BLACK ORO-MED Waga analityczna elektroniczna ORO SCALE BLUETOOTH BLACK
Producent: OROMED
Cena: 139,22 zł 148,50 zł (netto: 113,19 zł 120,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ORO-MED Waga dla dzieci i niemowląt ORO-BABY SCALE ORO-MED Waga dla dzieci i niemowląt ORO-BABY SCALE
Producent: OROMED
Cena: 142,76 zł 196,90 zł (netto: 116,07 zł 160,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Kontrolowanie swojej wagi stało się dziś jedną z podstawowych czynności osób będących na konkretnej diecie, lub też borykających się z konkretnymi schorzeniami powodującymi skoki wagi. Oferujemy również wagi pozwalające kontrolować ciężar masy ciała niemowlaka i małego dziecka. Wagi elektroniczne oferowane w naszym sklepie to jednak zdecydowanie więcej niż tylko wskazanie aktualnego ciężaru ciała.

Wagi elektroniczne

Wagi medyczne pozwalają dziś na pełną analizę składu ciała, co z kolei pozwala na wprowadzenie pozytywnych zmian w swoim trybie życia. Każdy gabinet medyczny i placówka służby zdrowia powinna posiadać profesjonalną wagę, która będzie w stanie sprawdzić, w jakim stanie jest organizm pacjenta. Wagi tego rodzaju zmierzą ilość tłuszczu, białka, wody i pokażą, w jakim wieku jest nasze ciało bez względu na to, ile faktycznie mamy lat. To niezwykle pomocne jako motywacja do codziennej aktywności fizycznej. Stres, pośpiech, ogrom obowiązków i brak czasu dla siebie sprawiają, że ciężko nam dziś znaleźć właściwy balans między pracą a odpoczynkiem. Korzystając z wagi analitycznej u lekarza bądź też u siebie w domu pozwalamy sobie sprawdzić to, czego na co dzień nie widać.

Zbyt mało białka prowadzi do zaburzeń koncentracji i prawidłowego rozwoju tkanki mięśniowej zbyt mało wody to uczucie zmęczenia, brak energii i koncentracji, natomiast zbyt wiele tłuszczu prowadzi do powstawania schorzeń, których leczenie może się ciągnąć latami. Świadomość składowych swojego ciała pozwala podjąć próbę odbudowania równowagi pozwalającej na osiągnięcie harmonii i spokoju życia codziennego.

Dobrej jakości waga posiada elektroniczny wyświetlacz i zwykle łączy się z telefonem poprzez bluetooth. Oznacza to, że wyniki mówiące o składzie ciała wyświetlą się w aplikacji, a nie na samej wadze, chociaż istnieją od tego odstępstwa i na rynku dostępne są modele z danymi wyświetlającymi się bezpośrednio na wadze. Waga analityczna jest w stanie przechować dane kilkunastu użytkowników, dzięki czemu może z niej korzystać cała rodzina. Inteligentny czujnik automatycznie dopisze wyniki pomiaru do właściwego konta, co jest niezwykle wygodne.

Zwykle dzięki tego rodzaju wadze można sprawdzić:

  • wagę mięśni,
  • tkankę tłuszczową,
  • wagę kośćca,
  • BMI,
  • masę ciała,
  • ilość białka, ilość wody.

Decydując się na tego rodzaju urządzenie, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę, ponieważ posiadamy jedynie sprzęt najwyższej jakości.

Wagi elektroniczne a aplikacja

Posiadając wagę analityczną, warto ściągnąć na telefon komórkowy aplikację, która pozwoli znacznie szerzej zbadać nasze ciało. Zwykle będziemy mieli dzięki niej możliwość śledzenia historycznych wyników i ustawiania swoich celów, co może działać jako dodatkowa motywacja. W aplikacji będziemy mieć dostęp do statystyk, wykresów i pomiarów każdego dnia, w jakim stanęliśmy na wadze i jednocześnie byliśmy w tym czasie online. To niezwykle wygodne, szczególnie jeśli lubimy wiedzieć o sobie jak najwięcej i mieć odnośnie do tego informacje w jednym, spójnym miejscu.

Sprawdź inne kategorie sprzętu medycznego dostępnego w hurtowni Ice4Med:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl