Epicyn silikonowy żel na blizny hydrożel do redukcji blizn 45g
w tym 8%VAT

Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Gruszka z miękką końcówką nr 2 to delikatny wyrób medyczny przeznaczony do oczyszczania nosa i uszu u noworodków oraz niemowląt od pierwszych dni życia. Miękka końcówka zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i pomaga skutecznie usuwać wydzielinę kataralną bez podrażniania wrażliwej błony śluzowej nosa dziecka. Produkt stanowi praktyczną alternatywę dla aspiratorów do nosa i sprawdzi się podczas codziennej higieny oraz infekcji górnych dróg oddechowych.
| Typ | gruszka z miękkim końcem |
| Rozmiar | 2 |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Sterylność | niesterylny |
| Przeznaczenie | noworodki i dzieci 0-6 miesięcy |
| Końcówka | miękka |
| Pojemność | 24ml |
| Średnica | 41mm |
| Wysokosć | 85mm |
KEJ to polski producent wyrobów medycznych i akcesoriów do codziennej higieny oraz pielęgnacji. W ofercie marki znajdują się przede wszystkim gruszki do nosa dla niemowląt i dzieci oraz gruszki medyczne do lewatywy i higieny intymnej dostępne w różnych rozmiarach – od modeli dla noworodków po warianty dla osób dorosłych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków