Gruszka do nosa dla dzieci z miękką końcówką nr 7 60ml 1szt
w tym 8%VAT

Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Gruszka medyczna z miękką końcówką nr 9 to praktyczny wyrób medyczny do oczyszczania nosa i uszu u starszych dzieci oraz dorosłych. Miękka, zaokrąglona końcówka zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i pomaga skutecznie usuwać wydzielinę kataralną, wodę oraz woskowinę. Produkt wielokrotnego użytku sprawdzi się podczas codziennej higieny oraz wspomagania leczenia infekcji górnych dróg oddechowych.
| Typ | gruszka z miękkim końcem |
| Rozmiar | 9 |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Sterylność | niesterylny |
| Przeznaczenie | dzieci od 1 roku życia i dorośli |
| Końcówka | miękka |
| Pojemność | 150ml |
| Średnica | 74mm |
| Wysokosć | 135mm |
KEJ to polski producent wyrobów medycznych i akcesoriów do codziennej higieny oraz pielęgnacji. W ofercie marki znajdują się przede wszystkim gruszki do nosa dla niemowląt i dzieci oraz gruszki medyczne do lewatywy i higieny intymnej dostępne w różnych rozmiarach – od modeli dla noworodków po warianty dla osób dorosłych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków