Pediacyn silikonowy żel AZS hydrożel na atopowe zapalenie skóry 45g
w tym 8%VAT
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Ilość szt w opakowaniu | 30 |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Forma | do rozpuszczenia |
Izotoniczny roztwór chlorku sodu oczyszcza jamy nosa z zalegającej wydzieliny, bakterii, wirusów i alergenów, a także pielęgnuje nos i zatoki w przypadku:
Dorośli i dzieci powyżej 4. roku życia: płukanie nosa i zatok należy wykonywać 1-2 razy dziennie lub według zaleceń lekarza. Dzieci mogą stosować wyrób samodzielnie jedynie pod kontrolą osoby dorosłej.
Przed zastosowaniem wyrobu u dzieci poniżej 4. roku życia, należy skonsultować się z lekarzem.
Aflofarm Farmacja Polska to jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce, działająca na rynku od ponad 30 lat. Specjalizuje się w produkcji leków OTC, leków na receptę, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz kosmetyków. Marka jest dobrze znana zarówno w Polsce, jak i za granicą – jej produkty trafiają do ponad 30 krajów. Aflofarm stawia na innowacje, jakość oraz bezpieczeństwo, przestrzegając rygorystycznych norm produkcji, takich jak GMP i ISO. Firma angażuje się również w działalność społeczną poprzez Fundację Aflofarm, wspierającą profilaktykę zdrowotną i edukację.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków