Śliniak dentystyczny z kieszonką 39cm x 48cm zielony podfoliowany 54g DentixPro 50szt
w tym 8%VAT
1 sztuka: 0.36 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Różowa serweta dentystyczna CLASSIC DentixPro to najbardziej popularny produkt dla stomatologii, estetycznie zapakowany w wygodnym podajniku.
| Typ | serweta dentystyczna |
| Linia | DentixPro |
| Kolor | różowy |
| Rozmiar odcinka | 33cm x 48cm |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Ilość odcinków w opakowaniu | 80 |
| Gramatura | 54g |
| Materiał | papier + papier + folia |
| Ilość warstw | 3 warstwy |
| Podfoliowanie | podfoliowany |
| Forma | złożone w pudełku |
| Szerokość odcinka | 33cm |
| Długość odcinka | 48cm |
Weber&Weber to firma, która od 1992 roku specjalizuje się w produkcji podkładów medycznych i serwet stomatologicznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży, firma stała się liderem w produkcji estetycznych, funkcjonalnych produktów medycznych. Oferuje szeroką gamę podkładów w różnych kolorach, zaprojektowanych z myślą o poprawie komfortu pacjentów i estetyce gabinetów. Produkty Weber&Weber są cenione zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków