Serweta dentystyczna 33cm x 48cm różowa podfoliowana 54g DentixPro 480szt
w tym 8%VAT
1 sztuka: 0.28 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Morelowy śliniak dentystyczny z kieszonką DentixPro Pocket posiada praktyczną i wygodną kieszeń w dolnej części.
| Typ | śliniak dentystyczny z kieszonką |
| Linia | DentixPro |
| Kolor | morelowy |
| Rozmiar odcinka | 39cm x 48cm |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Ilość odcinków w opakowaniu | 50 |
| Gramatura | 54g |
| Materiał | papier + papier + folia |
| Ilość warstw | 3 warstwy |
| Podfoliowanie | podfoliowany |
| Forma | złożone w pudełku |
| Szerokość odcinka | 39cm |
| Długość odcinka | 48cm |
Weber&Weber to firma, która od 1992 roku specjalizuje się w produkcji podkładów medycznych i serwet stomatologicznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży, firma stała się liderem w produkcji estetycznych, funkcjonalnych produktów medycznych. Oferuje szeroką gamę podkładów w różnych kolorach, zaprojektowanych z myślą o poprawie komfortu pacjentów i estetyce gabinetów. Produkty Weber&Weber są cenione zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków