Rękaw do sterylizacji z fałdą 200mm x 100m 3 indykatory STEAM EO FORM papierowo-foliowe 1rolka
w tym 8%VAT
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Typ | rękaw do sterylizacji papierowo-foliowy |
| Rozmiar | 150mm x 100m x 50mm |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Kolor | niebieski |
| Gramatura | 60g |
| Materiał | papierowo-foliowe |
| Długość rolki | 100m |
| Sterylność | niejałowy |
| Kształt | z fałdą |
| Konieczność zgrzewu | tak |
| Sposób zamknięcia | zgrzew |
| Indykatory | STEAM, EO, FORM |
| Wysokość fałdy | 50mm |
MEDAL S.C. to polski producent specjalizujący się w wysokiej jakości opakowaniach do sterylizacji narzędzi medycznych. Marka oferuje sprawdzone torebki i rękawy foliowo-papierowe, które zapewniają bezpieczeństwo procesu sterylizacji oraz wygodę codziennej pracy w gabinetach i placówkach medycznych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków