Rękaw do sterylizacji parą wodną STEAM 200mm x 200m płaskie papierowo-foliowe 1rolka
w tym 8%VAT
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Typ | rękaw do sterylizacji papierowo-foliowy |
| Rozmiar | 75mm x 200m |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Kolor | niebieski |
| Gramatura | 60g |
| Materiał | papierowo-foliowe |
| Długość rolki | 200m |
| Sterylność | niejałowy |
| Kształt | płaski |
| Konieczność zgrzewu | tak |
| Sposób zamknięcia | zgrzew |
| Indykatory | STEAM |
MEDAL S.C. to polski producent specjalizujący się w wysokiej jakości opakowaniach do sterylizacji narzędzi medycznych. Marka oferuje sprawdzone torebki i rękawy foliowo-papierowe, które zapewniają bezpieczeństwo procesu sterylizacji oraz wygodę codziennej pracy w gabinetach i placówkach medycznych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków