Papier toaletowany jumbo długi 200m gładki do centralnego dozowania typu smart-one 2warstwy 6 rolek
w tym 23%VAT
1 sztuka: 0.11 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Papier toaletowy jumbo 200m Bulkysoft Premium to bardzo długi, elegancki biały i gładki papier toaletowy do systemu typu smartone do centralnego dozowania. Papier wykonany jest z dwóch warstw czystej celulozy o wysokim poziomie bieli. Papier dedykowany do miejsc o dużym natężeniu ruchu tj. szkoły, galerie handlowe, zakłady przemysłowe itd. W zgrzewce znajduje się 6 rolek. Polecamy zakupy w opakowaniach zbiorczych w workach - oszczędność w zakupie hurtowym.
| Typ | papier toaletowy jumbo centralnego dozowania |
| Linia | CLASSIC |
| Ilość szt w opakowaniu | 7200 |
| Kolor | biały |
| Rozmiar odcinka | 13,4cm x 19cm |
| Ilość odcinków w opakowaniu | 37872 |
| Gramatura | 32g (2x16g) |
| Materiał | 100% celuloza |
| Ilość warstw | 2 warstwy |
| Forma | na rolce |
| Długość rolki | 200m |
| % bieli | 85% |
| Klejenie warstw | warstwy klejone |
| Gofrowanie | gładkie |
| Certyfikat ISO 9001 | nie |
| Certyfikat Ecolabel | certyfikat ECOLABEL |
| Certyfikat PEFC | certyfikat PEFC |
| ilosc rolek w opakowaniu | 36 |
| Ilość odcinków na rolce | 1052 |
| Wysokość rolki | 13,4cm |
| Średnica rolki | 20cm |
| Średnica gilzy | 6,1cm |
Bulkysoft to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów papierniczych, w tym papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściw oraz chusteczek higienicznych. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz dbałości o środowisko, Bulkysoft oferuje artykuły, które zapewniają komfort i higienę w codziennym użytkowaniu. Produkty Bulkysoft charakteryzują się wysoką chłonnością, wytrzymałością oraz delikatnością, co sprawia, że są idealnym wyborem dla gospodarstw domowych i profesjonalnych placówek.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków