Mini papier toaletowy 14,3m biały 2 warstwy Bulkysoft Classic 12 rolek
w tym 23%VAT
1 sztuka: 0.07 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Papier toaletowy dwuwarstwowy 24m Bulkysoft Premium to komfortowy papier o wysokiej jakości z delikatnym wykończeniem. Papier jest wykonany z czystej celulozy o wysokim poziomie bieli. W zgrzewce znajduje się 12 rolek - wystarcza na dłuzej.
| Typ | papier toaletowy w rolce |
| Linia | PREMIUM |
| Ilość szt w opakowaniu | 288 |
| Kolor | biały |
| Rozmiar odcinka | 9cm x 12cm |
| Ilość odcinków w opakowaniu | 2400 |
| Gramatura | 30g (2x15g) |
| Materiał | 100% celuloza |
| Ilość warstw | 2 warstwy |
| Forma | na rolce |
| Długość rolki | 24m |
| % bieli | 85% |
| Klejenie warstw | warstwy klejone |
| Gofrowanie | flower |
| Certyfikat ISO 9001 | certyfikat ISO 9001 |
| Certyfikat Ecolabel | certyfikat ECOLABEL |
| Certyfikat PEFC | certyfikat PEFC |
| ilosc rolek w opakowaniu | 12 |
| Ilość odcinków na rolce | 200 |
| Wysokość rolki | 9cm |
| Średnica rolki | 10cm |
| Średnica gilzy | 4cm |
Bulkysoft to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów papierniczych, w tym papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściw oraz chusteczek higienicznych. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz dbałości o środowisko, Bulkysoft oferuje artykuły, które zapewniają komfort i higienę w codziennym użytkowaniu. Produkty Bulkysoft charakteryzują się wysoką chłonnością, wytrzymałością oraz delikatnością, co sprawia, że są idealnym wyborem dla gospodarstw domowych i profesjonalnych placówek.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków