Zgrzewarka do pakietów do sterylizacji Best Thermo-Sealer szerokość zgrzewu 12mm
w tym 23%VAT
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Zgrzewarka Seal 320 Yeson do pakietów do sterylizacji o szerokość zgrzewu 12mm to zgrzewarka służąca do przygotowania pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie. Szerokość zgrzewu zgrzewarki Seal 320 to 12mm. Maksymalna długość zgrzewu to 320mm.
| Typ | zgrzewarka do pakietów |
| Model | Seal 320 |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Wyrób medyczny | wyrób niemedyczny |
| Zasilanie | 230V - 50 Hz |
| Moc | 100W |
| Zakres temperatury | 90℃-210℃ |
| Wymiary urządzenia | 460 x 400 x 170 mm |
| Waga | 7kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Max długość zgrzewu | 320mm |
| Szerokość zgrzewu | 12mm |
Yeson to producent nowoczesnych urządzeń medycznych specjalizujący się w rozwiązaniach dla sterylizacji i dezynfekcji. Firma dostarcza innowacyjne autoklawy, myjki ultradźwiękowe oraz zgrzewarki, które wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i efektywnością. Produkty Yeson są cenione przez klientów w Polsce i Europie za niezawodność i zgodność z międzynarodowymi standardami, co czyni je doskonałym wyborem dla placówek medycznych i stomatologicznych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków