Zgrzewarka do pakietów do sterylizacji Compact Yeson szerokość zgrzewu 10mm
w tym 23%VAT
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Zgrzewarka F-300 Yeson do pakietów do sterylizacji o szerokość zgrzewu 12mm to zgrzewarka służąca do przygotowania pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie. Szerokość zgrzewu zgrzewarki F-300 to 12mm. Maksymalna długość zgrzewu to 250mm.
| Typ | zgrzewarka do pakietów |
| Model | F-300 |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Wyrób medyczny | wyrób niemedyczny |
| Zasilanie | 230V - 50 Hz |
| Moc | 500W |
| Zakres temperatury | 90℃-210℃ |
| Wymiary urządzenia | 430 x 340 x 250 mm |
| Waga | 4kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Max długość zgrzewu | 250mm |
| Szerokość zgrzewu | 12mm |
Yeson to producent nowoczesnych urządzeń medycznych specjalizujący się w rozwiązaniach dla sterylizacji i dezynfekcji. Firma dostarcza innowacyjne autoklawy, myjki ultradźwiękowe oraz zgrzewarki, które wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i efektywnością. Produkty Yeson są cenione przez klientów w Polsce i Europie za niezawodność i zgodność z międzynarodowymi standardami, co czyni je doskonałym wyborem dla placówek medycznych i stomatologicznych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków