Zgrzewarka do pakietów do sterylizacji F-300 Yeson szerokość zgrzewu 12mm
w tym 23%VAT
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Zgrzewarka Compact Yeson do pakietów do sterylizacji o szerokości zgrzewu 10mm to zgrzewarka służąca do przygotowania pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie.
| Typ | zgrzewarka do pakietów |
| Model | Compact |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Wyrób medyczny | wyrób niemedyczny |
| Zasilanie | 230V - 50 Hz |
| Moc | 500W |
| Zakres temperatury | 90℃-210℃ |
| Wymiary urządzenia | 300 x 420 x 320 mm |
| Waga | 5kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Max długość zgrzewu | 290mm |
| Szerokość zgrzewu | 10mm |
Yeson to producent nowoczesnych urządzeń medycznych specjalizujący się w rozwiązaniach dla sterylizacji i dezynfekcji. Firma dostarcza innowacyjne autoklawy, myjki ultradźwiękowe oraz zgrzewarki, które wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i efektywnością. Produkty Yeson są cenione przez klientów w Polsce i Europie za niezawodność i zgodność z międzynarodowymi standardami, co czyni je doskonałym wyborem dla placówek medycznych i stomatologicznych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków