Serweta dentystyczna 33cm x 48cm fioletowa podfoliowana 54g DentixPro 480szt
w tym 8%VAT
1 sztuka: 0.28 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Limonkowy śliniak dentystyczny DentixPro Plus to wykonany z kilku warstw bibuły i dodatkowo podfoliowany wyjątkowo chłonny śliniak jednorazowy. Śliniaki dostępne w opakowaniu zbiorczym pakowane po 270szt.
| Typ | śliniak dentystyczny |
| Linia | DentixPro |
| Kolor | limonkowy |
| Rozmiar odcinka | 50cm x 65cm |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Ilość odcinków w opakowaniu | 270 |
| Gramatura | 54g |
| Materiał | papier + papier + folia |
| Ilość warstw | 3 warstwy |
| Podfoliowanie | podfoliowany |
| Forma | złożone na pół na rolce |
| Szerokość odcinka | 50cm |
| Długość odcinka | 65cm |
| Długość rolki | 19,5m |
Weber&Weber to firma, która od 1992 roku specjalizuje się w produkcji podkładów medycznych i serwet stomatologicznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży, firma stała się liderem w produkcji estetycznych, funkcjonalnych produktów medycznych. Oferuje szeroką gamę podkładów w różnych kolorach, zaprojektowanych z myślą o poprawie komfortu pacjentów i estetyce gabinetów. Produkty Weber&Weber są cenione zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków