Rurka ustno gardłowa Guedel rozmiar 2 80mm zielona 1 szt
w tym 8%VAT
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Rurka ustno-gardłowa Guedela w rozmiarze 00 o długości 50mm, wykonana z wysokiej jakości polietylenu z polipropylenowym blokerem zgryzu zapewnia skuteczne udrożnienie górnych dróg oddechowych oraz bezpieczeństwo podczas sztucznej wentylacji. Produkt anatomicznie wyprofilowany, sterylizowany tlenkiem etylenu, wolny od lateksu i ftalanów, gwarantuje komfort i efektywność prowadzenia czynności ratunkowych.
| Typ | Rurka ustno gardłowa Guedel |
| Rozmiar | 00 |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Kolor | ciemnoniebieski |
| Materiał | polietylen |
| Sterylność | jałowy |
| Długość | 50mm |
Maska tlenowa służy do podawania tlenu pacjentowi przez dren – stosowana przy tlenoterapii na oddziałach intensywnej terapii, w ratownictwie i przy stanach wymagających suplementacji tlenu. Maska anestetyczna z nadmuchiwanym kołnierzem przeznaczona jest do indukcji znieczulenia i wentylacji – zapewnia szczelne przyleganie do twarzy podczas procedur anestezjologicznych.
Regulowana dysza Venturiego umożliwia precyzyjne dawkowanie stężenia tlenu podawanego pacjentowi. Stosowana szczególnie na oddziałach intensywnej terapii, gdzie kontrola stężenia tlenu jest kluczowa dla bezpieczeństwa pacjenta.
Rurki z mankietem stosowane są u dorosłych i starszych dzieci – mankiet uszczelnia przestrzeń między rurką a tchawicą, zapobiegając aspiracji i umożliwiając skuteczną wentylację mechaniczną. Rurki bez mankietu dedykowane są noworodkom i małym dzieciom, u których anatomia dróg oddechowych zapewnia wystarczające uszczelnienie bez mankietu.
Rurki Guedel dostępne są w rozmiarach od 00 do 5 i oznaczone kolorami ułatwiającymi szybką identyfikację. Rozmiar dobiera się na podstawie odległości od kącika ust do płatka ucha pacjenta. Zbyt mała rurka nie utrzyma drożności dróg oddechowych, zbyt duża może wywołać odruch wymiotny.
Tak – wszystkie rurki intubacyjne pakowane są indywidualnie w sterylnych opakowaniach jednorazowych. Maski anestetyczne i tlenowe są produktami jednorazowymi, co eliminuje ryzyko zakażeń krzyżowych i upraszcza procedury higieniczne na oddziale.
Rozmiar dobiera się do pacjenta – najczęściej na podstawie długości od kącika ust do kąta żuchwy. W praktyce pomocne są oznaczenia kolorystyczne.
Nie. Rurki typu Guedel stosuje się wyłącznie u pacjentów nieprzytomnych, ponieważ u przytomnych mogą wywołać odruch wymiotny.
Tak, dostępne modele są przeznaczone do jednorazowego użycia i pakowane pojedynczo.
Różnice dotyczą wyłącznie rozmiaru (długości) oraz oznaczenia kolorystycznego. Konstrukcja i zastosowanie pozostają takie same.
W ratownictwie medycznym, na oddziałach szpitalnych, w anestezjologii oraz w gabinetach zabiegowych.
Zarys International Group to jeden z liderów w branży medycznej w Polsce, z ponad 30-letnim doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości wyrobów medycznych. Firma specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu placówek medycznych, oferując m.in. rękawice, maseczki, strzykawki, zestawy chirurgiczne i produkty do dezynfekcji. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze logistycznej i globalnej ekspansji Zarys obsługuje klientów w ponad 60 krajach. Innowacyjne podejście oraz stałe dążenie do podnoszenia jakości produktów zapewniają marce uznanie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Poznaj ofertę Zarys na stronie ice4med.pl.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków