Test paskowy Twindicator wskaźnik wieloparametrowy kl. 4 do kontroli procesu sterylizacji parą wodną w autoklawie 250szt
w tym 23%VAT
1 sztuka: 0.26 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Inkubator testów biologicznych CLAVE TEST z kruszarką to specjalistyczne urządzenie laboratoryjne służące do inkubacji biologicznych testów sterylizacji w ampułkach. Produkt został zaprojektowany do pracy z powszechnie dostępnymi biologicznymi testami sterylizacji (np. do autoklawów), które wykorzystuje się do oceny efektywności procesów sterylizacyjnych.
| Typ | Inkubator do testów biologicznych |
| Model | CLAVE TEST |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Wyrób medyczny | wyrób niemedyczny |
| Zasilanie | 230V |
| Zakres temperatury | 56 ℃ |
| Wymiary urządzenia | 85 x 90 x 130 mm |
| Waga | 0,8kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Yeson to producent nowoczesnych urządzeń medycznych specjalizujący się w rozwiązaniach dla sterylizacji i dezynfekcji. Firma dostarcza innowacyjne autoklawy, myjki ultradźwiękowe oraz zgrzewarki, które wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i efektywnością. Produkty Yeson są cenione przez klientów w Polsce i Europie za niezawodność i zgodność z międzynarodowymi standardami, co czyni je doskonałym wyborem dla placówek medycznych i stomatologicznych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków