Prześcieradło nieprzemakalne 90cm x 210cm niebieskie z gumką pokrowiec na materac Med Comfort 10szt
w tym 23%VAT
1 sztuka: 2.97 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Typ | prześcieradło nieprzemakalne |
| Linia | Med-Comfort |
| Ilość szt w opakowaniu | 100 |
| Kolor | niebieski |
| Rozmiar odcinka | 90cm x 210cm x 20cm |
| Wyrób medyczny | wyrób niemedyczny |
| Materiał | folia PE |
| Podfoliowanie | podfoliowany |
| Forma | złożone |
| Szerokość odcinka | 90cm |
| Długość odcinka | 210cm |
Ampri to renomowany producent, który specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości środków ochrony osobistej, zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Marka Ampri oferuje szeroki wybór rękawic jednorazowych oraz odzieży ochronnej, opracowanych z myślą o wymaganiach branży medycznej, przemysłowej i kosmetycznej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, produkty Ampri wspierają profesjonalistów w codziennej pracy i chronią przed zagrożeniami.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków