Strzykawka 3ml luer lock trzyczęściowa Medical Brokers 100szt
w tym 8%VAT
1 sztuka: 0.37 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Typ | strzykawka 2-częściowa |
| Rozmiar | 5ml |
| Linia | LuxInject |
| Kolor | transparenty |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Sterylność | sterylny |
| Sposób sterylizacji | tlenek etylenu |
| Końcówka | luer |
| Igła | strzykawka bez igły |
| Ilość części | strzykawka 2-częściowa |
| Skala | 5ml(6ml) |
| Podziałka | 0,2ml |
| Położenie łącznika | centryczne położenie łącznika |
Zgodnie ze zdjęciem:
Margomed, działający od ponad 20 lat na rynku medycznym, to polski producent specjalizujący się w wyrobach jednorazowego użytku, szczególnie przyrządach do przetaczania płynów infuzyjnych, przedłużaczach do pomp i przetoczeń oraz strzykawkach do pomp infuzyjnych i cewników. Firma zapewnia najwyższą jakość i zgodność produktów z europejskimi normami. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i doświadczeniu zdobytemu przez lata Margomed zyskał zaufanie placówek medycznych w kraju i za granicą. Sprawdź ofertę Margomed na ice4med.pl!

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków