Strzykawka insulinowa z wtopiona igłą1ml U-40 G30 (0,30X8) BD Micro Fine Plus 100szt
w tym 8%VAT
1 sztuka: 0.65 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Typ | strzykawka insulinowa |
| Rozmiar | 0,5ml |
| Linia | KD-JECT III |
| Kolor | transparenty |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Sterylność | sterylny |
| Sposób sterylizacji | tlenek etylenu |
| Igła | strzykawka z igłą |
| Ilość części | strzykawka 3-częściowa |
| Skala | U-100/0,5ml |
| Podziałka | 0,01ml |
| Położenie łącznika | centryczne położenie łącznika |
| Igła - rodzaj | wtopiona igła |
| Igła - rozmiar | 29G 0,33mm x 12,7mm |
| Średnica | 0,33mm |
Firma KD Medical Polska sp. z o.o. to polski przedstawiciel renomowanego niemieckiego producenta KD Medical GmbH Hospital Products. KDM funkcjonuje na naszym rynku od 2011 roku i doskonale sobie na nim radzi. Oferta firmy obejmuje bardzo różnorodne produkty wykorzystywane w codziennej działalności szpitali i innych placówek medycznych. Firma oferuje szeroki asortyment jednorazowych akcesoriów medycznych, takich jak strzykawki, igły czy zestawy do infuzji, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcji oraz dbałości o potrzeby klientów, KDM zyskało uznanie wśród profesjonalistów w sektorze medycznym.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków