Strzykawka insulinowa z wymienną igłą 1ml U-100 G30 (0,3x8) 100 szt
w tym 8%VAT
1 sztuka: 0.32 zł brutto

Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Typ | strzykawka insulinowa |
| Rozmiar | 1ml |
| Linia | Beroject III |
| Kolor | transparenty |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Sterylność | sterylny |
| Sposób sterylizacji | tlenek etylenu |
| Końcówka | luer |
| Igła | strzykawka z igłą |
| Ilość części | strzykawka 3-częściowa |
| Skala | U-40/1ml |
| Podziałka | 0,02ml |
| Położenie łącznika | centryczne położenie łącznika |
| Igła - rodzaj | wymienna igła |
| Igła - rozmiar | 27G 0,4mm x 13mm |
| Średnica | 0,4mm |
Beromed to marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu medycznego, w tym precyzyjnych strzykawek jednorazowych, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny. Produkty Beromed wyróżniają się niezawodnością, bezpieczeństwem oraz ergonomicznym designem, zapewniając komfort pracy zarówno dla personelu medycznego, jak i pacjentów. Strzykawki Beromed to niezawodne narzędzie codziennego użytku w placówkach zdrowia i gabinetach lekarskich.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków