Strzykawka cewnikowa 50ml Margomed 85szt
w tym 8%VAT
1 sztuka: 1.43 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Strzykawka cewnikowa trzyczęściowa Beroject III o pojemności 100ml to strzykawka z końcówką do cewników typu prostego. Strzykawki są pakowane pojedynczo i sterylnie w blistry. Strzykawki są 3-częściowe, z tłokiem zakończonym uszczelką z bez dodatków lateksu (hipoalergiczne). Ogumowanie zabezpiecza przed wypływaniem płynu niwelując straty produktu. Strzykawka wyposażona jest w końcówkę do cewników i łącznik Luer do opcjonalnego użycia. Strzykawka występuje tylko w wariancie transparentnym.
| Typ | strzykawka cewnikowa |
| Rozmiar | 100ml |
| Linia | Beroject III |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Kolor | transparenty |
| Wyrób medyczny | wyrób medyczny |
| Sterylność | sterylny |
| Sposób sterylizacji | tlenek etylenu |
| Końcówka | luer |
| Igła | strzykawka bez igły |
| Ilość części | strzykawka 3-częściowa |
| Skala | 100ml |
| Podziałka | 1ml |
| Położenie łącznika | centryczne położenie łącznika |
Beromed to marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu medycznego, w tym precyzyjnych strzykawek jednorazowych, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny. Produkty Beromed wyróżniają się niezawodnością, bezpieczeństwem oraz ergonomicznym designem, zapewniając komfort pracy zarówno dla personelu medycznego, jak i pacjentów. Strzykawki Beromed to niezawodne narzędzie codziennego użytku w placówkach zdrowia i gabinetach lekarskich.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków