Ręcznik papierowy bezpyłowy 300m długi bez kleju bez smug biały 1 warstwa w roli biały Bulkysoft Classic 6 rolek
w tym 23%VAT
1 sztuka: 0.09 zł brutto
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Typ | ręcznik papierowy do systemu one to one |
| Linia | PREMIUM |
| Ilość szt w opakowaniu | 540 |
| Kolor | biały |
| Rozmiar odcinka | 21,5cm x 30cm |
| Ilość odcinków w opakowaniu | 1800 |
| Gramatura | 36g (2x18g) |
| Materiał | 100% celuloza |
| Ilość warstw | 2 warstwy |
| Forma | na rolce |
| Długość rolki | 60m |
| % bieli | 85% |
| Klejenie warstw | warstwy klejone |
| Gofrowanie | micro |
| Certyfikat ISO 9001 | certyfikat ISO 9001 |
| Certyfikat Ecolabel | certyfikat ECOLABEL |
| Certyfikat PEFC | certyfikat PEFC |
| ilosc rolek w opakowaniu | 9 |
| Ilość odcinków na rolce | 200 |
| Wysokość rolki | 21,5cm |
| Średnica rolki | 13cm |
| Certyfikat ISEGA | certyfikat ISEGA |
| Dopuszczenie do kontaktu z żywnością | produkt do kontaktu z żywnością |
| Certyfikat BFR | certyfikat BFR |
| Certyfikat Blue Angel | nie |
Bulkysoft to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów papierniczych, w tym papieru toaletowego, ręczników papierowych, czyściw oraz chusteczek higienicznych. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz dbałości o środowisko, Bulkysoft oferuje artykuły, które zapewniają komfort i higienę w codziennym użytkowaniu. Produkty Bulkysoft charakteryzują się wysoką chłonnością, wytrzymałością oraz delikatnością, co sprawia, że są idealnym wyborem dla gospodarstw domowych i profesjonalnych placówek.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków