Myjka ultradźwiękowa 3,5l Steel UC-3,5 Yeson
w tym 23%VAT
Złóż zamówienie telefonicznie: +48 796 216 525
Kup teraz, zapłać za 30 dni
| Typ | myjka ultradzwiękowa |
| Rozmiar | 5l |
| Model | STEEL UC-6L Power |
| Ilość szt w opakowaniu | 1 |
| Wyrób medyczny | wyrób niemedyczny |
| Wyświetlacz | wyświetlacz LED |
| Zasilanie | 230V - 50 Hz |
| Zakres temperatury | 0-80 |
| Wymiary urządzenia | 330 x 180 x 310 mm |
| Wymiary komory | 300 x 155 x 150 mm |
| Waga | 6kg |
| Częstotliwość ultradźwięków | 40kHz |
| Moc ultradzwięków | 240W |
| Zakres ustawień czasu pracy | 1-99min |
Yeson to producent nowoczesnych urządzeń medycznych specjalizujący się w rozwiązaniach dla sterylizacji i dezynfekcji. Firma dostarcza innowacyjne autoklawy, myjki ultradźwiękowe oraz zgrzewarki, które wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i efektywnością. Produkty Yeson są cenione przez klientów w Polsce i Europie za niezawodność i zgodność z międzynarodowymi standardami, co czyni je doskonałym wyborem dla placówek medycznych i stomatologicznych.

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków

Obrona Cywilna

LifeSaveAir na zadławienia

dla lekarzy

dla laboratoriów

dla beauty

dla przemysłu

dla weterynarzy

dla gastronomii

dla rolnictwa

dla dentystów

dla diabetyków