Test wymazowy 4w1 test na RSV grypa A grypa B COVID-19 CorDx dla każdego do samokontroli domowy test combo 1 szt

Test wymazowy 4w1 na RSV grypa A grypa B COVID-19 dla każdego do samokontroli domowy combo 1 szt
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 9,62 zł 9,71 zł 9.62
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 8,91 zł 8,99 zł
bez 8% VAT i kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 9,71 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Producent: CorDx
Kod produktu: BC292-01

Opis

Test na grypę A grypę B RSV i Covid-19 do samodzielnego testowania dla każdego - 1 szt

Test combo CorDx 4w1 wymazowy na RSV grypa A grypa B COVID-19 spełnia wszystkie wymogi do refundacji NFZ.

Test CorDx został wskazany na liście dostępnych testów przesłanych do POZ przez Narodowy Fundusz Zdrowia w dniu 9 stycznia 2023.  

Тест на грип А, грип В, RSV та Covid-19 для самостійного застосування - 1 шт.

Test na grype A grypa B RSV i covid-19 to test immunochromatograficzny do diagnostyki in vitro, jest przeznaczony do jakościowego, różnicowego wykrywania antygenu białka nukleokapsydu wirusa grypy typu A (włączając w to podtyp H1N1), wirusa grypy typu B, wirusa RSV oraz wirusa SARS-CoV-2 w próbkach wymazu z nosa. Test jest przeznaczony do stosowania jako pomoc w diagnostyce zakażeń wirusami grypy typu A i B, wirusem RSV i/lub SARS-CoV-2.

Test jest przeznaczony do wykonywania w domu z użyciem próbek wymazu z nosa. 

Influenza A/B+COVID-10/RSV Combo Ag Test nr kat. BP292-01

CHARAKTERYSTYKA

 • Wyrób do samokontroli dla każdego
 • Wykrywanie grypy A, Grypy B, wirusa RSV, covid
 • Wynik testu już po 15 minutach.
 • Test wykonywany za pomocą wymazu z nosa
 • Wysoka jakość produktu.
 • Prosty w użyciu.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • kasetka testowa
 • probówka z buforem
 • wymazówka do pobrania próbki
 • instrukcja użytkowania

 

ZASTOSOWANIE

 • Test do jakościowego, różnicowego wykrywania SARS-CoV-2, Grypy A, Grypy B, Syncytialny Wirus Oddechowy (RSV). 
 • Precyzyjnie postawiona diagnoza umożliwia wdrożenie najskuteczniejszych form terapii, a tym samym skraca czas potrzebny na wyleczenie pacjenta.
 • Test przeznaczony jest do badania przesiewowego i służy jako środek pomocniczy w diagnozowaniu SARS-CoV-2, Grypy A, Grypy B, Syncytialny Wirus Oddechowy (RSV).

JAK INTERPRETOWAĆ WYNIKI TESTU?

 

Test antygenowy dla GRYPY typu A/ B:

 • wynik pozytywny
  • wynik pozytywny grypa typu A (Flu A) - pojawiają się dwie barwne linie, jedna w polu kontrolnym (C), druga w polu testowym T1, która odpowiada grypie typu A.
  • wynik pozytywny grypa typu B (Flu B) - pojawiają się dwie barwne linie, jedna w polu kontrolnym (C), druga w polu testowym T2, która odpowiada grypie typu B.
  • wynik pozytywny grypa typu A + grypa typu B - pojawiają się trzy barwne linie, jedna w polu kontrolnym (C), dwie kolejne: jedna w polu testowym T1, która odpowiada grypie typu A a druga w polu testowym T2, która odpowiada grypie typu B.
 • wynik negatywny - pojawia się tylko jedna barwna linia w polu kontrolnym (C).
 • wynik nieważny - jeśli nie pojawia się barwna linia w polu kontrolnym (C), wynik jest nieważny. 

Test antygenowy dla RSV / COVID-19:

 • wynik pozytywny
  • wynik pozytywny RSV - pojawiają się dwie barwne linie, jedna w polu kontrolnym (C), druga w polu testowym T1, która odpowiada RSV.
  • wynik pozytywny COVID-19 - pojawiają się dwie barwne linie, jedna w polu kontrolnym (C), druga w polu testowym T2, która odpowiada COVID-19.
  • wynik pozytywny RSV + COVID-19 - pojawiają się trzy barwne linie, jedna w polu kontrolnym (C), dwie kolejne: jedna w polu testowym T1, która odpowiada RSV a druga w polu testowym T2, która odpowiada COVID-19
 • wynik negatywny - pojawia się tylko jedna barwna linia w polu kontrolnym (C).
 • wynik nieważny - jeśli nie pojawia się barwna linia w polu kontrolnym (C), wynik jest nieważny. 

CZY TEST TRZEBA TRZYMAĆ W LODÓWCE?

Nie. Testy należy przechowywać w temperaturze 2°C ~ 30°C w chłodnym, ciemnym, suchym miejscu - nie musi to być lodówka. Testy powinny być w temperaturze pokojowej gdy rozpoczyna się badanie. Testy zachowują ważność przez 24 miesiące od daty na opakowaniu.

Kasetkę testową należy zużyć w ciągu 1 godziny po otwarciu saszetki.

SPOSÓB PAKOWANIA

Test pakowany jest pojedynczo, co stanowi minimalne zamówienie.

Grypa to wysoce zaraźliwa, ostra infekcja wirusowa układu oddechowego z objawami w postaci bólu głowy, dreszczy, suchego kaszlu, objawów ogólnoustrojowych i gorączki. Jest to choroba zakaźna łatwo przenoszona drogą kropelkową, podczas kaszlu i kichania. Czynnikami wywołującymi chorobę są zróżnicowane pod względem immunologicznym wirusy zawierające jednoniciowy RNA, znane jako wirusy grypy. Wirusy grypy typu A są zwykle bardziej liczne od wirusów grypy typu B; występowanie wirusów grypy typu A jest związane z epidemiami grypy, natomiast zakażenia wirusami grypy typu B maja zwykle łagodniejszy przebieg. Początkowe objawy choroby podobne są do objawów wywoływanych przez inne wirusy. Szybka diagnostyka i rozpoczęcie leczenia wywierają pozytywny wpływ na zdrowie całego społeczeństwa. szybka diagnostyka grypy może pomóc w zmniejszaniu liczby przypadków oraz obniżeniu nieuzasadnionego użycia antybiotyków, a zastosowaniu odpowiednich leków przeciwwirusowych. 

Syncytialny wirus oddechowy (RSV), który powoduje infekcję płuc i dróg oddechowych, jest główną przyczyną chorób układu oddechowego u małych dzieci. Choroba jest transmitowana drogą kropelkową poprzez bliski kontakt z osobą zakażoną. Występuje częściej u dzieci, okres inkubacji to 3-7dni. U niemowląt i małych dzieci objawy zakażenia są bardziej nasilone, mając postać wysokiej gorączki, kataru, zapalenia gardła, po których następują zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc. U dorosłych może powodować tylko objawy przeziębienia, takie jak zatkany nos lub katar, ból gardła, łagodny ból głowy, kaszel, gorączka i ogólne uczucie bycia chorym. 

COVID-19 to ostra choroba zakaźna układu oddechowego, przenoszona drogą kropelkową. Na podstawie aktualnych badań epidemiologicznych okres inkubacji wynosi od 1 do 14 dni, przeważnie od 3 do 7 dni. Główne objawy to gorączka, zmęczenie i suchy kaszel. W niektórych przypadkach obserwuje się przekrwienie błony śluzowej nosa, katar, ból gardła, bóle mięśni i biegunkę. 

 

Refundacja NFZ na test wymazowy - test na rsv, test na grypę A i B, test COVID-19

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl