Test kasetkowy 6w1 na RSV / grypa A / grypa B / SARS-COV-2 / Adenowirus / Mycoplasma Pneumoniae 1szt

test kasetkowy 6w1 na RSV / grypa A / grypa B / SARS-COV-2 / Adenowirus / Mycoplasma Pneumoniae 1szt
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,55 zł 38,99 zł 34.55
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 31,99 zł 36,10 zł
bez 8% VAT i kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 38,99 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Producent: BISAF
Kod produktu: IRT-555

Opis

Szybki test kasetkowy do jakościowego wykrywania SARS-COV-2 / grypy A+B / RSV / Adenowirusa / Mycoplasma Pneumoniae - wymaz z gardła 1szt

Швидкий касетний тест для якісного виявлення SARS-COV-2 / грип A + B / RSV / Adenovirus / Mycoplasma Pneumoniae - мазок зіву 1 шт.

Test combo Bisaf 6w1 na RSV / grypa A / grypa B / SARS-COV-2 / Adenowirus / Mycoplasma Pneumoniae spełnia wszystkie wymogi do refundacji NFZ.

Test Combo 6w1 został wskazany na liście dostępnych testów przesłanych do POZ przez Narodowy Fundusz Zdrowia w dniu 9 stycznia 2023.  

To szybki immunologiczny test chromatograficzny do jakościowego wykrywania SARS-CoV-2, Grypy A, Grypy B, Syncytialny Wirus Oddechowy (RSV), Adenowirusa, M.Pneumoniae antygeny obecne w nosogardzieli człowieka.

Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Jeden wymaz to aż 5 wyników!

CHARAKTERYSTYKA

 • Bezbolesny pobór próbki badanej.
 • Szybki wynik już po 15 minutach.
 • SARS-CoV-2 : Swoistość: 99% Wrażliwość 96,4%:  Czułość:99.2 %
 • Grypa A+B: Swoistość: 99,1% Wrażliwość 95%:  Czułość:98,4 %
 • RVS: Swoistość: 96,2% Wrażliwość 94,3%:  Czułość:95,9 %
 • Adenowirus: Swoistość: 98,6% Wrażliwość 96,9%:  Czułość:98,4 %
 • M.Pneumoniae: Swoistość: 98% Wrażliwość 91,8%:  Czułość:97 %
 • Wysoka jakość produktu.
 • Opakowanie pojedyncze.
 • Przeznaczony do użytku dla profesjonalistów.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • kasetka testowa,
 • instrukcja użytkowania,
 • sterylne wymazówki,
 • bufor ekstrakcyjny,
 • procedura

Materiały wymagane, ale nie zawarte w opakowaniu:

 • zegar lub minutnik

ZASTOSOWANIE

 • Test do jakościowego wykrywania SARS-CoV-2, Grypy A, Grypy B, Syncytialny Wirus Oddechowy (RSV), Adenowirusa, M.Pneumoniae antygeny obecne w nosogardzieli człowieka ma na celu wykrycie, bądź wykluczenie przyczyny dolegliwości zdrowotnych pacjenta.
 • Precyzyjnie postawiona diagnoza umożliwia wdrożenie najskuteczniejszych form terapii, a tym samym skraca czas potrzebny na wyleczenie pacjenta.
 • Test przeznaczony jest do badania przesiewowego i służy jako środek pomocniczy w diagnozowaniu SARS-CoV-2, Grypy A, Grypy B, Syncytialny Wirus Oddechowy (RSV), Adenowirusa, M.Pneumoniae.

SPOSÓB PAKOWANIA

Test pakowany jest pojedynczo, co stanowi minimalne zamówienie.

Nowe koronawirusy należą do rodzaju β.

COVID-19 to ostra choroba zakaźna układu oddechowego. Ludzie są nią na ogół podatni. Obecnie głównym źródłem zakażenia są pacjenci zakażeni nowym koronawirusem; bezobjawowe osoby zakażone mogą być również źródłem infekcji. Na podstawie aktualnych badań epidemiologicznych okres inkubacji wynosi od 1 do 14 dni, przeważnie od 3 do 7 dni. Główne objawy to gorączka, zmęczenie i suchy kaszel. W niektórych przypadkach obserwuje się przekrwienie błony śluzowej nosa, katar, ból gardła, bóle mięśni i biegunkę.

Grypa to wysoce zaraźliwa, ostra infekcja wirusowa dróg oddechowych. Jest to choroba zakaźna łatwo przenoszona przez aerozolowane krople powstające przy kaszlu i kichaniu, zawierające żywego wirusa. Identyfikacja laboratoryjna infekcji wywołanych przez wirusa grypy są powszechnie wykonywane poprzez bezpośrednie wykrycie antygenu, izolację wirusa w hodowli komórkowej lub wykrycie RNA swoistego dla grypy przez reakcję łańcuchową polimerazy z odwrotną transkrypcją (RT-PCR). W badaniu szybkim testem wykrywającym infekcje wirusem grypy A i B wyniki można uzyskać w ciągu 30 minut.

Syncytialny wirus oddechowy (RSV), który powoduje infekcję płuc i dróg oddechowych, jest główną przyczyną chorób układu oddechowego u małych dzieci. U dorosłych może powodować tylko objawy przeziębienia, takie jak zatkany nos lub katar, ból gardła, łagodny ból głowy, kaszel, gorączka i ogólne uczucie bycia chorym. Większość dzieci z zakażeniem RSV, zarówno te które były hospitalizowane jak i te leczone ambulatoryjnie, nie miały współistniejących stanów lub cech medycznych, które istotnie zidentyfikowały je jako bardziej narażone na poważne choroby RSV, z wyjątkiem osób poniżej 2 roku życia. 

Ludzkie adenowirusy stanowią ważną grupę czynników etiologicznych odpowiedzialnych za różne choroby u dorosłych i dzieci, takie jak infekcje układu oddechowego, wzrokowego, żołądkowo-jelitowego i moczowego. U osób z obniżoną odpornością i po przeszczepie narządów czynniki te mogą powodować ogólne infekcje.

Zakażenia M. pneumoniae występują na całym świecie. Występują przez cały rok, najczęściej w chłodniejszych miesiącach. Rozpoznanie kliniczne zakażenia M.pneumoniae jest często utrudnione przez brak określonych oznak i objawów, choć w większości przypadków pacjenci zgłaszają narastający kaszel, złe samopoczucie, stan podgorączkowy i ból głowy.

 

Refundacja NFZ na test kasetkowy - test na rsv, test na grypę A i B, SARS-COV-2, Adenowirus, Mycoplasma Pneumoniae

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl