Fartuch medyczny sterylny z mankietem (SMS 40g) Fartuch medyczny sterylny z mankietem (SMS 40g)
Producent: Morntrip
Cena: 5,62 zł 8,00 zł (netto: 5,20 zł 7,41 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Fartuch chirurgiczny z włókniny SMMMS - wzmacniany, jałowy Fartuch chirurgiczny z włókniny SMMMS - wzmacniany, jałowy
Producent: Mercator
Cena: 8,64 zł 10,80 zł (netto: 8,00 zł 10,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
  • promocja
Fartuch medyczny sterylny z mankietem - SMMMS 35g Fartuch medyczny sterylny z mankietem - SMMMS 35g
Producent: Mercator
Cena: 6,48 zł 9,72 zł (netto: 6,00 zł 9,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
  • promocja

Fartuchy chirurgiczne i medyczne

Niektóre czynności medyczne muszą być wykonywane w odzieży medycznej spełniającej surowsze niż standardowe, kryteria. Oznacza to, że muszą one zapewniać zdecydowanie większą ochronę przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu pracy podczas prostych, jak i wielogodzinnych zabiegów. Fartuch chirurgiczny SMS to produkt wykonany specjalnie do użytku profesjonalnego, co oznacza, że został stworzony według norm ISO 9073-3:1989, ISO1099310:2010, EN 1186-3 i pozwala na wykonywanie bezpiecznej pracy medycznej każdego dnia, według wymagań i potrzeb danej sytuacji.

Fartuchy chirurgiczne i medyczne – czym jest skrót SMS?

Oferowany przez nas fartuch chirurgiczny sterylny SMS produkt barierowy, który został stworzony z trzech specjalistycznych warstw. Mimo imponującej powierzchni materiał ten pozostaje oddychający, elastyczny i odporny na uszkodzenia, co jest podstawową cechą profesjonalnej odzieży medycznej.

Ten fartuch barierowy stworzony z warstw Spunbond/Meltblown/Spundbond spełnia wymogi Unii Europejskiej dotyczące odzieży ochronnej, co oznacza, że może być z powodzeniem stosowany zarówno przez pracowników służby medycznej, jak i przez personel laboratoryjny, żywnościowy, czy też kosmetyczny i farmaceutyczny.

Stworzona z trzech warstw bariera zapobiega przenoszeniu się między personelem a pacjentem drobnoustrojów, bakterii i wszelkiego rodzaju płynów. Ze względu na swój charakter jest to fartuch jednorazowy, dzięki czemu przy każdym użyciu ma się pewność, że jest on odpowiednio przygotowany do zapewnienia użytkownikowi właściwej ochrony podczas wymagających tego zabiegów.

Fartuchy chirurgiczne i medyczne – wygląd i bezpieczeństwo

Oferowane przez nas fartuchy medyczne z mankietem zapewniają lekarzem bezpieczeństwo i komfort pracy. Dzięki właściwie przylegającym mankietom w zastępstwie gumki, rękawy fartucha są znacznie wygodniejsze. Zdecydowanie łatwiej też jest zakładać rękawiczki, co pozwala na niezmąconą niczym pracę podczas wykonywanych czynności medycznych.

W naszym sklepie posiadamy fartuch sterylny, jak i niejałowy, dzięki czemu można dobrać odpowiedni dla personelu model.

Z zasady fartuchy SMS mają za zadanie osłaniać sylwetkę użytkownika od szyi aż do kolan, zapewniając mu zakrycie maksymalnej powierzchni ciała przy zachowaniu możliwości swobodnego poruszania się, co jest niezbędne podczas wykonywania wszystkich czynności medycznych, a w szczególności podczas przeprowadzania operacji.

Uzupełniając fartuch sterylny SMS odpowiednio dobranym czepkiem medycznym w połączeniu z profesjonalną maseczką chirurgiczną, lekarz ma pewność, że podczas zabiegu chroni nie tylko siebie, ale też pacjenta przed wniknięciem w jego osłabiony organizm zanieczyszczeń i ewentualnie przenoszonych przez lekarza patogenów.

W naszym sklepie dostępne są także fartuchy wzmacniane oraz fartuchy flizelinowe, które zadbają o wzajemne bezpieczeństwo lekarza i pacjenta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl