Domowy test ciążowy 2w1 PINK DUO płytkowy + strumieniowy 10 mlU/ml 1szt

Domowy test ciążowy PINK DUO płytkowy + strumieniowy
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12,78 zł 16,90 zł 12.78
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 11,83 zł 15,65 zł
bez 8% VAT i kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 9,99 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Kod produktu: 9095424

Opis

Zestaw 2 testów do domowego użytku - test ciążowy PINK płytkowy + strumieniowy super czuły 10 mlU/ml 1szt do wykonania w domu. 

PINK Test Super Czuły to niezwykle wygodny w użyciu test ciążowy, charakteryzujący się wysoką precyzją diagnostyczną. Wykrywa w moczu zawartość hormonu hCG (ludzka gonadotropina kosmówkowa), który wytwarzany jest przez kobiety w ciąży. Czułość testu wynosi 10 mlU/ml, a dokładność – według badań klinicznych – ponad 99,9%.

Do pomiaru używa się świeżego moczu, najlepiej porannego, ponieważ właśnie wtedy stężenie hCG jest najwyższe.

Pink Test Super Czuły można przeprowadzić już 6 dni od momentu zapłodnienia, chociaż wskazane jest wykonanie go dopiero dzień po terminie spodziewanej miesiączki.

CHARAKTERYSTYKA

 • Wyrób do samokontroli, do wykonania w domu
 • Wykrywanie ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży. 
 • Wynik testu już po 1-5 minutach.
 • Test płytkowy + test strumieniowy
 • Wysoka czułość testu -10mlU/ml
 • Wysoka jakość produktu.
 • Prosty w użyciu.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • test strumieniowy
 • test płytkowy 
 • plastikową pipetkę do pobrania moczu
 • instrukcję

JAK DZIAŁA TEST CIĄŻOWY?

Do badania wystarczą 3 krople moczu, które za pomocą plastikowej pipetki należy nanieść na pole testowe.
Wynik pozytywny może pojawić się po ok. 1 minucie i na teście widoczny jest jako dwa wyraźne prążki. W celu potwierdzenia rezultatu negatywnego należy poczekać do 5 minut – pojawi się wtedy tylko jeden prążek w strefie kontrolnej C.

JAK WYKONAĆ BADANIE?

Test ciążowy Pink Strumieniowy Super Czuły to wysoce precyzyjne, jednorazowe, domowe badanie, którego przeprowadzenie jest bardzo szybkie i proste.

Do badania najlepiej nadaje się mocz poranny, ponieważ zawiera on najwięcej hormonu hCG.

 • Tuż przed wykonaniem badania otwórz foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Z  kopertki wyjmij test strumieniowy i zapoznaj się z jego budową. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić do domowych śmieci.
 • Zdejmij  nasadkę  i skieruj  końcówkę  testu  pod strumień moczu na co najmniej 10 sekund. Można również zebrać mocz do suchego i czystego naczynia i zanurzyć w nim na co najmniej 10 sekund samą końcówkę testu.
 • Po  wyjęciu  końcówki  testu  z badanego  moczu, nałóż  z powrotem  nasadkę  i umieść  test  na poziomej  powierzchni  tak,  aby  widoczne  były obydwa okienka testu. Obserwuj  przemieszczanie  się  badanej  próbki moczu przez strefę testową T i kontrolną C testu. Odczekaj,  aż  w okienkach  pojawią  się  barwne prążki.
 • Wynik testu odczytaj po czasie 1 do 4 minut od momentu zanurzenia końcówki testu w moczu.
  Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia, odczekaj jeszcze 1 minutę.

Wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 10 minut nie należy brać pod uwagę.

KIEDY NAJLEPIEJ ZROBIC TEST CIĄŻOWY?

Badanie z użyciem testu ciążowego Pink Super Czuły można przeprowadzić już po 6 dniach od momentu prawdopodobnego zapłodnienia. Najbardziej optymalnym momentem do zrobienia testu będzie jednak pierwszy dzień po upłynięciu terminu menstruacyjnego.

CZY PRÓBKA DO BADANIA MUSI POCHODZIĆ Z MOCZU PORANNEGO?

I tak, i nie. Test ciążowy Pink Super Czuły możesz wykonać o dowolnej porze dnia, jednak w moczu porannym znajduje się największa ilość hormonu hCG, co pozwoli uzyskać najbardziej wiarygodny wynik badania.

JAKA JEST PRECYZYJNOŚĆ TESTU CIĄŻOWEGO?

Test ciążowy Pink Super Czuły jest już w stanie wykryć hormon hCG o stężeniu nie mniejszym niż 10 mlU/ml. Z przeprowadzonych badań klinicznych wynika, że obecność innych hormonów obecnych w moczu nie wpływa na końcowy wynik testu. Chodzi tu przede wszystkim o hormon LH (lutropina do ilości 500 mlU/ml), hormon FSH, czyli folikulotropowy (do ilości 1000 mlU/ml) oraz TSH (hormon tyreotropowy do ilości 1000 μIU/ml).

INTERPRETACJA WYNIKÓW TESTU

Prawidłowy i wiarygodny wynik testu ciążowego Pink płytkowy Super Czuły zależy w głównej mierze od właściwego i zgodnego z wytycznymi przeprowadzenia badania. Test ciążowy Pink Super Czuły może przedstawić 3 różne warianty wynikowe: 

 • Wynik ujemny (brak ciąży)

  Wynik jest negatywny, gdy pojawia się pasek kontrolny C, natomiast brak paska testowego T. Taki wynik w 99,9% oznacza, że najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży.

 • Wynik dodatni (ciąża)

  Wynik jest pozytywny w momencie pojawienia się dwóch wyraźnych pasków na płytce testowe, a więc zarówno w strefie testowej T, jak i w strefie kontrolnej C. Intensywność barwy paska T lub C nie ma najmniejszego znaczenia. Taki wariant wynikowy wskazuje z dużym prawdopodobieństwem, że jesteś w ciąży. Aby potwierdzić ten stan, udaj się do lekarza specjalisty.

 • Wynik nieważny

  Wynik możesz uznać za nieważny, jeżeli nie pojawi się żaden pasek lub wyświetli się jedynie prążek strefy testowej T. Wówczas najlepiej jest powtórzyć badanie, używając nowego testu ciążowego zgodnie z dołączoną do niego instrukcją obsługi.

 Więcej informacji w ulotce - możliwość udostępnienia na prośbę. 

SPOSÓB PAKOWANIA

Test pakowany jest pojedynczo, co stanowi minimalne zamówienie.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl