Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Niektóre narzędzia chirurgiczne, takie jak skalpel, muszą być bardzo ostre. To przecież dzięki temu możliwe jest rozcięcie nie tylko skóry, ale również tkanek głębokich. Niestety mimo swojej niezaprzeczalnej użyteczności, ostrze skalpela bywa też przyczyną skaleczeń. Tego typu narzędziem mogą się zranić zarówno członkowie personelu medycznego, jak i osoby odpowiedzialne za utylizację odpadów medycznych. Dlatego też w wielu krajach zaczęto wprowadzać nowe normy dotyczące zapobiegania tego typu sytuacjom. Doskonałą odpowiedzią na ten problem stały się natomiast ostrza bezpieczne BMS Kleen stworzone przez firmę Swann Morton.

System ostrzy bezpiecznych

Firma Swann Morton to prawdziwy lider w produkcji innowacyjnych i niezawodnych narzędzi chirurgicznych. Cieszy się ona ogromnym zaufaniem specjalistów reprezentujących różne gałęzie medycyny. A wszystko to dzięki ogromnemu doświadczeniu i trosce, z jaką firma ta opracowuje kolejne rozwiązania dla medyków.

Nic więc dziwnego, że z wielkim entuzjazmem przyjęto wiadomość o stworzeniu przez nią systemu ostrzy bezpiecznych BMS Kleen. Tym bardziej że opiera się on na dobrze nam znanych, standardowych ostrzach chirurgicznych używanych przez lekarzy na co dzień. Wdrożenie takiego systemu nie powinno więc stanowić dużego wyzwania dla jakiejkolwiek placówki medycznej.

System BMS Kleen – skuteczny i bezpieczny

Opracowany przez firmę Swann Morton system bezdotykowych ostrzy chirurgicznych to innowacyjne podejście do zapobiegania zranieniom tego typu narzędziami. Zgodnie z założeniami systemu BMS Kleen nieużywane ostrza są zamknięte w specjalnej osłonie. Jednocześnie zadbano o to, aby jej otwarcie tuż przed zabiegiem i zamknięcie po jego wykonaniu było bardzo proste i intuicyjne.

Dzięki temu przekazywanie skalpela innym członkom personelu oraz jego utylizacja stały się łatwiejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze. Co bardzo ważne dla lekarzy wykonujących zabieg z jego użyciem, praca z takim ostrzem jest nadal komfortowa i precyzyjna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl