fx-langs
Praca

TYTUŁ/STANOWISKO:

Przedstawiciel handlowy

  • Oferta:
    • Startup w branży handlu B2B i B2C, młoda, poszukująca innowacji firma.
    • Stałe wynagrodzenie podstawowe.
    • Wysokie prowizje.
    • Możliwość zbudowania stałej bazy własnych klientów.
    • Młody, aktywny zespół i wsparcie.
    • Wprowadzenie w produkty i szkolenia z obszaru medycznego, rozwój kompetencji handlowca.

  • Oczekiwania:
    • Zakres obowiązków:
      • Promocja i sprzedaż produktów hurtowni (szpitale, poradnie, itp.)
      • Utrzymywanie kontaktów z klientami
      • Zbieranie i monitorowanie realizacji zamówień
      • Budowanie bazy klientów
      • Samodzielne organizowanie pracy
    • Relacja B2B lub umowa o pracę/zlecenie (preferowana)
    • Dostęp do własnego samochodu (jako opcja)
    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego.
    • Znajomość branży medycznej, jako atut

Zainteresowany, masz pytania? - napisz do nas biuro@ice4med.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl