fx-langs
O nas

Kim jesteśmy?

ICE4MED. Integrity, Commitment and Excellence for Medical Business jest rozwinięciem nazwy i stanowi zarazem definicję głównej działalności naszej firmy. Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług sourcingu zakupowego. Firma powstała w 2019 roku na bazie połączonych doświadczeń założycieli, którzy przez ostatnią dekadę swoje szlify zyskiwali w branży medycznej oraz przemysłowej w dziedzinie zakupów i produkcji.

Nasz stały asortyment sukcesywnie poszerzamy, a na chwilę obecną mamy dostępne w ofercie m.in. maski, rękawiczki, odzież medyczną, płyny do dezynfekcji oraz sprzęt medyczny, które zyskują coraz to szersze uznanie.

Jesteśmy również partnerem dla firm pełniąc rolę tzw. 'Umbrella supplier'. W ostatnich latach wiele firm wprowadza strategię ograniczania ilości kontrahentów w swojej bazie dostawców. Pomimo wynikających z tych inicjatyw korzyści finansowych i procesowych ogranicza to elastyczność działań zakupowych. Dzieje się tak, gdyż zawsze będzie istniał asortyment lub usługa, który pomimo usilnych starań nie dostarczą nawet najwięksi kontrahenci. Rozwiązaniem może być platforma zakupowa lub tzw. „umbrella agreements” z dostawcami takimi jak ICE4MED, którzy będą pośrednikiem w transakcji pomiędzy Państwem a wybranym dostawcą. Zastępujemy w ten sposób kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt mniejszych firm w bazie kontrahentów.

 

Co nas wyróżnia?

NASZ SPOSÓB DZIAŁANIA I PROWADZENIA INTERESÓW

  • Relacje. Cenimy sobie uczciwe relacje biznesowe. Zależy nam na długofalowej współpracy z naszymi partnerami, dlatego nigdy nie pozwalamy sobie na wątpliwą jakość oferowanego asortymentu! Naszą dewizą jest Quality Sourcing. Nasze produkty każdorazowo są zgodne z przedstawionym opisem i oczekiwaniami klienta. My wiemy co sprzedajemy - Wy wiecie co dostajecie. Zadowolony klient wraca!
  • Transparentność. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem producentów naszych produktów, dlatego redukujemy udział dodatkowych pośredników w łańcuchu dostaw. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować produkty taniej niż konkurencja nie robiąc tego kosztem jakości.
  • Otwarta komunikacja. Oferujemy system zniżek w zależności od zakupionego wolumenu, a nasze ceny podlegają negocjacjom! Jesteśmy elastyczni i otwarci na rozmowy.
  • Innowacyjność. Staramy się cały czas rozwijać, śledzić trendy i nowe rozwiązania pojawiające się na rynku dając Państwu możliwość budowania pozytywnego CSRu firmy w odpowiedzi na oczekiwania różnych grup interesariuszy, zmian legislacyjnych czy trendów pro-ekologicznych. 
  • Otwartość. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Jako grupa doświadczonych zakupowców-praktyków jesteśmy w stanie podjąć się inicjatywy sourcingu każdej grupy materiałowej, każdego produktu. Jeżeli projekt znajduje ekonomiczne uzasadnienie jesteśmy w stanie zagwarantować dostawy sampli do przeprowadzenia prób
    w warunkach produkcyjnych i sprawdzenia jakości towaru przez podjęciem decyzji o współpracy.

Wybierając ICE4MED otrzymujecie gwarancję profesjonalnej opieki klienta, terminowości dostaw oraz najwyższą kulturę prowadzenia biznesu.

 

 
Jesteś zainteresowany, masz pytania, chcesz zamówić próbki produktów?

Skontaktuj się z nami: 

Arkadiusz Gościński
arkadiusz.goscinski@ice4med.pl
+48 796 216 525

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl