Zgrzewarka Smart + Yeson do pakietów do sterylizacji szerokość zgrzewu 12mm

Zgrzewarka Smart + Yeson do pakietów do sterylizacji szerokość zgrzewu 12mm
Zgrzewarka Smart + Yeson do pakietów do sterylizacji szerokość zgrzewu 12mm

Energooszczędna zgrzewarka Smart + marki Yeson do pakietów do sterylizacji szerokość zgrzewu 12mm 

Bardzo elegancka zgrzewarka służąca do przygotowania pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie. Zgrzewarka wyposażona jest w elektronicznie sterowany element grzejny. Szerokość zgrzewu zgrzewarki to 12mm. Maksymalna długość zgrzewu to 300mm.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 3 250,00 zł (netto: 2 642,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Zgrzewarka Compact Yeson do pakietów do sterylizacji szerokość zgrzewu 10mm

Zgrzewarka Compact Yeson do pakietów do sterylizacji szerokość zgrzewu 10mm
Zgrzewarka Compact Yeson do pakietów do sterylizacji szerokość zgrzewu 10mm

Zgrzewarka Compact Yeson do pakietów do sterylizacji szerokość zgrzewu 10mm 

Zgrzewarka służąca do przygotowania pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie. Szerokość zgrzewu zgrzewarki Compact to 10mm. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 748,00 zł (netto: 608,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Autoklaw seria E 18L Yeson

Autoklaw seria E 18L Yeson
Autoklaw seria E 18L Yeson

Autoklaw marki Yeson klasy B z próżnią frakcjonowaną o pojemności 18 litrów 

Nowoczesny autoklaw Yeson z serii E o pojemności 18 litrów. Dedykowany do wykorzystania w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, weterynaryjnych, w przychodniach i szpitalach oraz w salonach SPA i salonach tatuażu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 6 710,00 zł (netto: 6 212,96 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Autoklaw seria E 22L Yeson

Autoklaw seria E 22L Yeson
Autoklaw seria E 22L Yeson

Autoklaw marki Yeson klasy B z próżnią frakcjonowaną o pojemności 22 litrów 

Nowoczesny autoklaw Yeson z serii E o pojemności 22 litrów. Dedykowany do wykorzystania w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, weterynaryjnych, w przychodniach i szpitalach oraz w salonach SPA i salonach tatuażu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 6 910,00 zł (netto: 6 398,15 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Autoklaw seria YS 18L Yeson

Autoklaw seria YS 18L Yeson
Autoklaw seria YS 18L Yeson

Autoklaw marki Yeson z serii YS klasy B z próżnią frakcjonowaną o pojemności 18 litrów 

Autoklaw YESON serii YS o pojemności 18 litrów z europejską klasą B, dedykowany dla gabinetów stomatologicznych i lekarskich.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 6 220,00 zł (netto: 5 759,26 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Autoklaw seria YS 8L Yeson

Autoklaw seria YS 8L Yeson
Autoklaw seria YS 8L Yeson

Autoklaw marki Yeson z serii YS klasy B z próżnią frakcjonowaną o pojemności 8 litrów 

Autoklaw YESON serii YS o pojemności 8 litrów z europejską klasą B, dedykowany dla gabinetów stomatologicznych i lekarskich.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 5 660,00 zł (netto: 5 240,74 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Jak działa autoklaw?

Autoklaw to urządzenie stosowane do sterylizacji przedmiotów, narzędzi, opakowań, substancji itp. poprzez podgrzanie ich do wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia. Autoklawy są często używane w laboratoriach, szpitalach, klinikach stomatologicznych i innych miejscach, gdzie wymagana jest sterylność.

Podstawowym mechanizmem działania autoklawu jest para wodna. Autoklaw działa w sposób następujący:

 1. Przedmioty, które mają zostać zautoklawizowane, umieszcza się wewnątrz autoklawu, a następnie drzwi są szczelnie zamknięte.
 2. Do komory autoklawu wprowadza się wodę, która pokrywa przedmioty.
 3. Komora jest ogrzewana, a woda zaczyna parować, co powoduje wzrost ciśnienia wewnątrz autoklawu.
 4. Gdy temperatura i ciśnienie osiągną odpowiednie wartości, zawór zwalniający parę zostaje zamknięty, a para zaczyna wypełniać wnętrze autoklawu.
 5. Para wodna dociera do każdego elementu umieszczonego wewnątrz autoklawu i skutecznie niszczy bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje.
 6. Po upływie określonego czasu, w zależności od rodzaju materiałów, które są sterylizowane, para wodna zostaje odsysana z komory, a temperatura i ciśnienie spadają.
 7. Drzwi autoklawu zostają otwarte i sterylizowane przedmioty mogą zostać wyjęte.

W niektórych autoklawach stosuje się także dodatkowe metody sterylizacji, takie jak wprowadzanie pary wodnej pod ciśnieniem lub tlenku etylenu. Jednakże, para wodna jest najczęściej stosowaną metodą sterylizacji w autoklawach.

Jakie klasy występują w autoklawach i co oznaczają?

 1. Autoklawy klasy N - to podstawowe autoklawy, które stosuje się do sterylizacji instrumentów i narzędzi chirurgicznych, które nie mają kontaktu z materiałami biologicznymi, takimi jak krew lub tkanki. Autoklawy klasy N wykorzystują tylko parę wodną jako środek sterylizacji i nie usuwają powietrza z komory sterylizacyjnej przed cyklem sterylizacji.

 2. Autoklawy klasy S - to autoklawy, które stosuje się do sterylizacji narzędzi chirurgicznych i instrumentów, które mają kontakt z materiałami biologicznymi, takimi jak krew lub tkanki. Autoklawy klasy S wykorzystują parę wodną jako środek sterylizacji, ale jednocześnie usuwają powietrze z komory sterylizacyjnej przed cyklem sterylizacji.

 3. Autoklawy klasy B - to autoklawy, które są przeznaczone do sterylizacji wszelkiego rodzaju narzędzi i materiałów, w tym narzędzi chirurgicznych, tkanek, implantów dentystycznych i innych produktów medycznych. Autoklawy klasy B wykorzystują parę wodną jako środek sterylizacji i usuwają powietrze z komory sterylizacyjnej przed cyklem sterylizacji, a także zapewniają lepszą penetrację pary wodnej do wnętrza instrumentów.

 4. Autoklawy klasy N-A-S - to autoklawy wielofunkcyjne, które umożliwiają sterylizację w oparciu o różne środki, takie jak para wodna, suchy ciepły powietrze i tlenek etylenu. Autoklawy klasy N-A-S wykorzystywane są do sterylizacji różnego rodzaju narzędzi i materiałów, w tym tkanek, implantów dentystycznych, produktów medycznych oraz odpadów medycznych.

Wybór odpowiedniej klasy autoklawu zależy od rodzaju materiałów, które mają być sterylizowane, a także od wymagań bezpieczeństwa i higieny.

Którą klasę autoklawu wybrać?

Wybór odpowiedniej klasy autoklawu zależy od rodzaju materiałów, które mają być sterylizowane oraz od wymagań bezpieczeństwa i higieny w placówce medycznej.

Jeśli planujesz sterylizować tylko proste narzędzia i instrumenty, to autoklaw klasy N będzie wystarczający.

Natomiast jeśli potrzebujesz sterylizować narzędzia chirurgiczne i materiały biologiczne, takie jak krew lub tkanki, to najlepszą opcją będzie autoklaw klasy S.

Jeśli natomiast potrzebujesz sterylizować wszelkiego rodzaju narzędzia i materiały, w tym narzędzia chirurgiczne, tkanek, implantów dentystycznych i innych produktów medycznych, to powinieneś zdecydować się na autoklaw klasy B.

Jak działa zgrzewarka impulsowa?

Zgrzewarka impulsowa to urządzenie służące do zgrzewania folii lub innych materiałów termoplastycznych. Urządzenie wykorzystuje impuls elektromagnetyczny do podgrzania powierzchni materiału i utworzenia trwałego połączenia.

W zgrzewarce impulsowej folia lub inne materiały termoplastyczne są umieszczane pomiędzy dwoma elektrodami, a następnie na krótki czas poddawane są impulsowi elektrycznemu. Dzięki temu następuje szybkie podgrzanie materiału do temperatury wystarczającej do jego zespolenia, a po zakończeniu impulsu materiał jest chłodzony, co utrwala zgrzew.

Zgrzewarki impulsowe są szeroko stosowane w przemyśle opakowaniowym, wytwarzaniu folii i worków, w produkcji torebek, a także w innych dziedzinach przemysłu, w których wymagane jest trwałe i precyzyjne zgrzewanie materiałów termoplastycznych.

Dlaczego warto mieć w swoim gabinecie zgrzewarkę impulsową?

Sterylizacja prowadzona w pakietach to bardzo efektywna, a zarazem bezpieczna i wygodna metoda. Zamknięte w foliowo-papierowym rękawie narzędzia mogą być przechowywane przez dłuższy czas po przeprowadzonym procesie i po rozpakowaniu nadają się od razu do użycia bez konieczności ponownego wyjałowienia. Zgrzewanie impulsowe cieszy się sporym zainteresowaniem z uwagi na bezpieczeństwo procesu oraz względy ekonomiczne. Rękawy są znacznie tańsze od samozaklejanych torebek, dlatego zakup zgrzewarki impulsowej jest opłacalny i szybko się zwraca. Dzięki niewielkim rozmiarom, przystępnej cenie i wydajności zgrzewarki impulsowe chętnie wykorzystywane są nie tylko w szpitalach i przychodniach, ale także w prywatnych gabinetach lekarskich.

Zgrzewarka impulsowa w ofercie Yeson

Pragnąc dokonać zakupu zgrzewarki, warto rozejrzeć się za najlepszym rozwiązaniem, posiadającym niezbędne atesty oraz odznaczającym się odpowiednią wydajnością. W specjalnie wyselekcjonowanej ofercie Yeson, znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia, które z pewnością sprawdzą się jako element wyposażenia gabinetu lekarskiego lub stomatologicznego. Na szczególną uwagę zasługuje zgrzewarka impulsowa Best. Wyposażona w elektronicznie sterowany element grzejny, ma estetyczną oraz trwałą obudowę, a przy tym odznacza się bardzo niskim poborem energii. Natomiast, znajdująca się wśród aktualnych propozycji zgrzewarka impulsowa Smart – posiadająca podobne parametry oraz dostępna w podobnym przedziale cenowym co model Best – również należy do jednego z bardziej ekonomicznych oraz przystępnych rozwiązań. Posiadając specjalną funkcję oszczędzania energii, zgrzewarka impulsowa Smart automatycznie przechodzi w stan oczekiwania podczas przerwy w pracy. Oferta Yeson składa się z urządzeń w różnym przedziale cenowym, a także o różnych parametrach i funkcjach. Dzięki temu, bez problemu znajdą Państwo urządzenie odpowiadające poszczególnym oczekiwaniom oraz wymaganiom. Oprócz zgrzewarek, w naszej ofercie dostępne są także specjalne rękawy do sterylizacji, stanowiące podstawowy element wyposażenia tego urządzania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl